תביעה קטנה תאונות רכב Secrets

טענו שהתברר שהרכב שנמכר להם הוא יד שנייה למרות פרסום שהוא יד ראשונה

ניתן להרחיב את הפוליסה, כך שתכסה גם ביטוח מכשירי שמע, שמשות, שירותי דרך, גרירה ורכב חלופי.

צורת נזקים עקב תאונת דרכים המותירה סימני שאלה על הוכחת התביעה

הריסמה דעומ םכסומה יפ לע

םכסהה רחאל םימי שדוחכ.ןכמ רחאל,שדוחה ףולח םרטבו,האוולה תחטבהל קנבל בכרה תא ןכשממ ןבואראוהש

סכנה דומה הייתה גם לכל גורם זר לאותה שכונה המסתובב שם, ללא בגדים הולמים. הנתבעת מוסיפה וטוענת כי מכל מקום יש לקבוע גם כי התאונה לא התרחשה כנטען וכי לא ניתן לבטוח בעדות התובע הן לנוכח הליקויים שבה והן בהיותה עדות יחידה של בעל דין. בהקשר זה נדרשים הסיכומים בהרחבה למהלך חקירת התובע ומבוקש לקבוע כי עדותו אינה אמינה. מבוקש ליתן משקל לכך שלא הובאו גם עדים נוספים באשר לאירוע ואופן התרחשותו.

התובע נפגע בתאונת דרכים בירידה מנגרר שהיה מחובר למשאית. השאלה שבמחלוקת הינה האם על מבטחת המשאית (הגורר) להשתתף בתשלום הנזק ביחד עם מבטחת הנגרר.

קרי:אז,אתה יכול לספר לנו here קצת יותר?אני מתארת לעצמי שהתנסית בתפיסה על חושית מרחוק?

ןיינקה יניד לש םניינעמ םיסכנל תועגונש תויוכז הזיא? 

תביעה גין נזקי רכוש ישירים ועקיפים שיסודם בתאונת דרכים

דף הבית פורומים משפטיים פורום דיני נזיקין תביעה עקב תאונת

...אז,אני יושב שם ואני מתחיל לקחת את פיסות הפאזל ואומר:"זה מתאים,זה מתאים,זה לא מתאים" ואני ממשיך:"זה עושה תמונה" ואני חוזר לשבת.

דאנקן:כן.אני חושב שכן.תמיד הייתי חזק יותר,מהיר יותר ובעל סיבולת,גבוהה יותר מכל מי שהיה בסביבה וזה נכון לגבי כל מי שיצא מהפרוייקטים האלה.

במילים אחרות, אם הראה התובע את הרכב באותו יום להדר, היה זה בגלל שהשתתף בארוע וביקש באותה הזדמנות להראות את הרכב. החגיגה בארוע אינה "נלוות" למטרת הסחר כי אם להיפך. מובן כי צירוף הנשים לנסיעה מחזק סברה זו. גם אם התובע ביקש להראות את הרכב לקונה, הרי זו ודאי לא היתה מטרת הנסיעה מבחינת אשתו ואשת הנתבע.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “תביעה קטנה תאונות רכב Secrets”

Leave a Reply

Gravatar